Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Wola Rusinowska – Oferty sprzedaży i najmu domów na Podkarpaciu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

499 000 zł140 m² 3 564 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:48 133 m²

Na sprzedaż gospodarstwo rolne Wola Rusinowska, gm. Majdan Królewski Wizualizacja ma charakter wyłącznie poglądowy i inspiracyjny pokazuje możliwy efekt modernizacji. Nie stanowi elementu oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący, ul. Sosnowa

Ruda(Wola Rusinowska + 20 km)

770 000 zł141,50 m² 5 441,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szukasz miejsca, gdzie po pracy zdejmiesz krawat, odpalisz kominek i poczujesz, że naprawdę żyjesz? Przy ul. Sosnowej w Rudzie czeka na Ciebie dom, który jest jak dobrze skrojony garnitur.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Nowa Dęba

Nowa Dęba(Wola Rusinowska + 10 km)

549 000 zł123 m² 4 463,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Oferta na wyłączność - tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Dom wlnostojący/ piękna działka/ doskonała lokalizacja Na sprzedaż murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Widełka(Wola Rusinowska + 18 km)

430 000 zł97,54 m² 4 408,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Budź się przy śpiewie ptaków wyjątkowy dom w otulinie lasu. Duże okna I Możliwość dopasowania pietra I Las wchodzący do wnętrza Szukasz miejsca, w którym w ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Kamionka(Wola Rusinowska + 25 km)

410 000 zł180 m² 2 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 218 m²

Nowa cena! Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż dom o powierzchni około 180 mkw, połozony na 22 arowej działce w Kamionce (powiat ropczycko sędziszowski).Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski(Wola Rusinowska + 25 km)

580 000 zł143,50 m² 4 041,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:788 m²

Dom jednorodzinny w Budach Głogowskich sprzedam W ofercie biura oferta domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 143,5 m2 zrealizowanego na podstawie projektu "dom w Cieszyniankach.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z loggią, ul. Sapiehy

Ruda(Wola Rusinowska + 20 km)

570 000 zł74 m² 7 702,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w sercu natury cisza, las i prywatność, ruda, gmina Bojanów Szukasz miejsca, w którym naprawdę można zwolnić tempo, usłyszeć ciszę i poczuć zapach lasu, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Siarkowa

Chmielów(Wola Rusinowska + 21 km)

335 000 zł98,40 m² 3 404,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Informacje O nieruchomości Szukasz miejsca na własne "M" w spokojnej okolicy, gdzie zamiast hałasu miasta słyszysz śpiew ptaków? Mamy coś dla Ciebie! W Chmielowie, na Osiedlu Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Widełka

Widełka(Wola Rusinowska + 18 km)

430 000 zł80 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Pragniemy zaprezentować Państwu przepiękny dom na Podkarpaciu, w przepięknej miejscowości Widełka. Nieruchomość zlokalizowana jest bezpośrednio pzy lesie. Dom wykonany jest w konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Przyszów

Przyszów(Wola Rusinowska + 18 km)

899 000 zł149 m² 6 033,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Atrakcyjny dom parterowy O pow. 149m gotowy do zamieszkania, działka 14,5 ar, lokalizacja ruda K. Przyszowa Na sprzedaż funkcjonalny, wolnostojący dom jednorodzinny położony w miejscowości.