Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Wola Rusinowska

Wola Rusinowska, podkarpackie

  • 499 000 zł
  • 140 m²
  • 3 564 zł/m²

Zdjęcie

Edyta Woźniak

Skontaktuj się

Dom Wola Rusinowska

Wola Rusinowska, podkarpackie

zaktualizowane:
17 maja 2026

499 000 zł

140 m²

3 564 zł/m²

Dom Wola Rusinowska

Zaktualizowane: 17 maja 2026

499 000 zł 140 m² 3 564 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Rodzaj domu:
gospodarstwo rolne
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
48 133 m²
Miejsce postojowe:
tak
Rok budowy:
1970

Rodzaj domu:

gospodarstwo rolne

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

48 133 m²

Miejsce postojowe:

tak

Rok budowy:

1970

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 499 000 zł (3 564 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 140 m² (120 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje (3 sypialnie), 1 łazienka; stan: do remontu
  • Budynek: gospodarstwo rolne; rok budowy: 1970
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: cegła
  • Działka: 48 133 m²
  •   działka nieogrodzona
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: prąd, gaz, siła; ogrzewanie: węglowe
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: Twoje Nieruchomości, zaktualizowane: 17.05.2026
  •   numer ogłoszenia: O-218

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż gospodarstwo rolne Wola Rusinowska, gm. Majdan Królewski

Wizualizacja ma charakter wyłącznie poglądowy i inspiracyjny pokazuje możliwy efekt modernizacji.

Nie stanowi elementu oferty ani ceny sprzedaży.

Sprzedawana nieruchomość jest w stanie opisanym powyżej (do remontu).

Na sprzedaż atrakcyjne gospodarstwo rolne położone w miejscowości Wola Rusinowska, w gminie Majdan Królewski, powiat powiat kolbuszowski. (...)

Agent

Edyta Woźniak

739 270...

739 270 077

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Edyta Woźniak

739 270...

739 270 077

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.